FreshMail.pl

Pani Ula jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. W sposób jasny przekazuje informację dotyczące sposobu odżywiania. Wywiad bardzo szczegółowy.Polecam.

 

Źródło: www.znanylekarz.pl

Anna

Jestem pacjentką pani Urszuli od kilku ładnych tygodni i cóż – przede wszystkim, nauczyłam się przygotowywać posiłki (nie tylko gotować – mowa też o ciekawych śniadaniach, kolacjach, koktajlach, deserach). A naprawdę nie umiałam i nie lubiłam. W sumie dalej nie lubię garów, ale potrawy są tak smaczne, że wynagradza to wszystkie cierpienia.

Otrzymujesz dietę dopasowaną do swojego stanu zdrowia, alergii, preferencji kulinarnych, czasu, który można poświęcić na przygotowanie każdego posiłku. Dlatego pierwsza wizyta jest taka długa, bo wywiad jest naprawdę szczegółowy. Przygotowanie każdej potrawy jest szczegółowo opisane w otrzymywanym jadłospisie, jak również szacowany czas, który trzeba poświęcić na przygotowanie (raczej się to zgadza z rzeczywistością, przynajmniej moją).

Na diecie nie głodujemy. Kalorie są dopasowane do zapotrzebowania organizmu. Nie ma jakichś diet cud 1000 kalorii na których organizm nie dostaje składników niezbędnych do funkcjonowania a potem wskakuje jojo i rzucamy się na ciasta. Nie. Jemy normalnie. Porcje są duże, ale bardzo lekkie! (co ciekawe, kiedy potem musiałam zjeść na mieście w zastępstwie swojego obiadu naleśnika wytrawnego, czy nawet jakiś grillowany filet kurczaka na mieście z dodatkami, z jakąś niby niegroźną sałatką, ledwie wcisnęłam połowę. Ej serio, co oni tam dodają???) Jemy też desery, które są słodkie, ale tylko dzięki owocom, daktylom, łyżeczce miodu itp. Zauważyłam, że byłam uzależniona od cukru. Pierwszy tydzień był trudny – nie ciągnęło mnie (dzięki tym deserom), ale organizm to odczuwał. A potem minęło. I po trzech tygodniach – jak niechcący wzięłam łyk słodzonej kawy męża zamiast swojej – to myślałam, że się rozpłaczę ;)) Takie jest nasze codzienne jedzenie, drodzy Państwo.

Z powodu problemów ze zdrowiem nie mogę ćwiczyć (tylko joga i delikatne spacery), no i od czasu pojawienia się tych problemów tylko tyłam, a w najlepszym razie utrzymywałam wagę. Albo jak trzymałam czystą michę – bez cukru i fastfoodów – to co najwyżej schudłam 2 kilo w 2 miesiące i przy każdej następnej okazji typu Wigilia czy wyjazd służbowy – 1 dzień poza domem – wracało w ciągu jednego dnia. Dosłownie. Załamać się można. Dlatego w końcu zdecydowałam się na pomoc dietetyka.

Wybrałam Panią Urszulę na podstawie opinii w serwisie i na podstawie zdjęć jedzenia na Facebooku, i wiem, że nie mogłam trafić lepiej. (Oczywiście, pani miła, gabinet nowoczesny, itp.) Tracę na wadze regularnie, stosując się do wskazówek żywieniowych nie tyję z powrotem. Polecam z całego serca.

 

Źródło: www.znanylekarz.pl

Natalia

Pani Urszula to świetny dietetyk. Szybkie efekty bez głodzenia się. Pyszne, pomysłowe posiłki dobrane pod kątem preferencji smakowych oraz ,co najważniejsze, naszej tolerancji produktów. Zdrowie i dobre samopoczucie klienta dla Pani Urszuli to priorytet !

Źródło: www.znanylekarz.pl

Anna

Bardzo miła atmosfera, rzetelny wywiad, dobra kawa! Pani Ula bardzo fajnie mi wytłumaczyła jaki zamierza obrać kurs co do mojej diety, jakie zalecenia są ważne przy mojej jednostce chorobowej. Jest osobą profesjonalną i taktowną. Pozdrawiam i życzę wesołych świąt Wielkanocnych!

Źródło: www.znanylekarz.pl

Adrianna

Od zawsze miałem problem z ułożeniem dobrze zbilansowanej diety dostosowanej do treningu oraz do mojego trybu życia, produkty spożywane przeze mnie były niezdrowe a nawyki żywieniowe złe co odbiło się na moim zdrowiu nie wspominając już o straconym czasie. Postanowiłem skorzystać z pomocy profesjonalnego dietetyka. Wybrałem Panią Ule i to był najlepszy z możliwych wyborów. Nie spodziewałem się ,że w tak krótkim czasie można osiągnąć tak dobre efekty. Dieta ułożona indywidualnie pod moją osobę jest idealnie zbilansowana a każdy produkt i każda potrawa jest wspólnie konsultowana uwzględniając moje upodobania żywieniowe.Pani Ula jest wspaniałą i przemiłą osobą a każda wizyta u niej to czysta przyjemność, z czystym sumieniem mogę polecić, lepszego dietetyka nie znajdziecie gdyż jest najlepsza w tym co robi. Bardzo Polecam 🙂 !!!

Źródło: www.znanylekarz.pl

Łukasz

Jestem po pierwszej wizycie u Pani Urszuli i naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu, dokładności i rzetelności. Nasza wizyta się przedłużyła, a mimo tego czułam się do końca wysłuchana Do mojej sytuacji Pani Urszula podeszła holistycznie i naprawdę co do merytoryki nie mam żadnych zarzutów. Dodatkowym atutem jest atmosfera podczas wizyty, czułam się bezpieczna, szanowana i wypiłam bardzo dobrą kawę! Pani Urszula zadbała o najmniejszy szczegół spotkania. Wywiad jest faktycznie zrobiony bardzo dokładnie, sprzęt jest najnowszy. Jestem objęta opieką nie tylko podczas spotkań, ale podczas całego procesu leczenia poprzez każdy dostępny komunikator. I przede wszystkim zauważyłam, że Pani Urszula ciągle aktualizuje swoją wiedzą, co dla mnie jest znaczącym atutem. Jestem bardzo wymagającym klientem i naprawdę nie znalazłam żadnej wady! Już nie mogę się doczekać się diety i kolejnego spotkania:)

Źródło: www.znanylekarz.pl

Daria

Zadano mi bardzo szczegółowe pytania, sprzęt do badań był nowoczesny, jestem zadowolona z wizyty. Czekam na jadłospis i efekty!

Źródło: www.znanylekarz.pl

Kamila

Bardzo przyjemna i owocna wizyta,z przyjemnością czekam na następne. Wszystko dokładnie wytłumaczone i bez stresu.

 

Źródło: www.znanylekarz.pl

Bardzo miła pani i bardzo pomocna, wizyta trwała ponad godzinę zostałem wypytany szczegółowo w celu ustalenia diety.

Źródło: www.znanylekarz.pl

Rafał

Bardzo profesjonalne i cierpliwe podejście. Właśnie takiego lekarza szukałam! To dopiero pierwsze wspólne kroki ale wiem ze będzie to długa i bardzo owocna współpraca!

Źródło: www.znanylekarz.pl

Pierwsza wizyta i duży plus – zaangażowanie oraz dociekliwość ze strony dietetyka. Postrzegam Panią Urszulę jako osobę kompetentną, komunikatywną, a przede wszystkim zaangażowaną. Początek współpracy bardzo obiecujący.

 

Źródło: www.znanylekarz.pl

Ewa

Polecam z całego serca! Od lat zmagam się z zespołem jelita drażliwego. Ciężko było mi dobrać w swojej diecie produkty tak, aby zminimalizować objawy choroby. Dzięki Uli nie tylko czuję się jakbym była zupełnie zdrowa, ale też wiem jak komponować posiłki by były bardziej odżywcze. Przepisy proponowane przez Ulę są bardzo ciekawe, odkryłam dzięki nim kilka nowych produktów bez których teraz nie wyobrażam sobie swojej diety. Dodatkowo Ula jest bardzo uśmiechnięta i można się przy niej poczuć jakbyśmy się znały od dawna- taka atmosfera bardzo ułatwia mówienie o wstydliwych problemach związanych z układem odżywiania. Nie mogę się doczekać kolejnej wizyty! 🙂

www.znanylekarz.pl

Magda

Byłam na wizycie z córka pani Urszula bardzo miła i szczegółowo przeprowadza wywiad. Diete dopasowuje nawet dla wymagajacego pacjeta który dużo rzeczy nie lubi tak jak moja córka;)

www.znanylekarz.pl

Monika

Podczas rozmów z Ulą uświadamiam sobie jak wygląda moje żywienie się, co lubię, czego używam za dużo, a czego za mało. Jej precyzyjne pytania i widza w temacie pozwalają mi poznać siebie co okazało się w moim wypadku najważniejsze.

www.znanylekarz.pl

Kuba

Pani Urszula jest najlepszym dietetykiem jakiego spotkałem! Jestem bardzo zadowolony z dokładnego wywiadu i dobrania specjalnej dla mnie diety. Czuje się dużo lepiej, właśnie tego mi brakowało! Polecam bardzo mocno i dziękuję Pani Urszulo, jeszcze nie raz się u Pani zjawię!
www.znanylekarz.pl

Sebastian

Ula to najlepszy i najbardziej profesjonalny dietetyk jakiego spotkałam:)
Potrzebowałam smacznej i zbilansowanej diety zawierającej witaminy mikro i makroelementy, która doda mi energii i da lepsze rezultaty na siłowni – mój cel to rozsądna redukcja. Ula na wizycie była perfekcyjna – dokonała wszystkich pomiarów, sprawdziła moje wyniki badań i wypełniła ankietę dotyczącą mojego zdrowia, zapotrzebowania na składniki odżywcze oraz uwzględniła moje ulubione produkty i posiłki. Od czasu kiedy jestem na diecie ułożonej przez Ule czuję się świetnie, mam dużo energii na pracę i siłownię, nie czuję głodu. Posiłki są smaczne i szybkie w przygotowaniu. Ula ma ciągły profesjonalny kontakt ze mną przez fb i maila wiec zawsze mogę zapytać o rade. Poza tym dieta jest bardzo fajnie rozpisana – jest podzielona na dni oraz na posiłki wg por dnia oraz jest też lista zakupów co jest bardzo wygodne dla zabieganych osób. Gorąco polecam wszystkim Tego dietetyka ponieważ jest bardzo dobrze wyedukowana – ma szeroką wiedzę w dietetyce wiec wiem, ze pomoże Wam ułożyć smaczną i zdrową dietę wg waszych potrzeb
Pozdrawiam Patti
www.znanylekarz.pl

Patrycja, lat 29

Pani Urszula Włodarczyk w okresie od 2 stycznia 2017r. do 10 lutego 2017r. prowadziła w Europejskim Liceum Ogólnokształcącym SIGMA, zajęcia dodatkowe dla uczniów, przedmiot o nazwie DIETETYKA, w wymiarze 2 godzin tygodniowo. W ciągu tego okresu pracy dała się poznać jako osoba sumienna i odpowiedzialna, terminowo wywiązująca się z powierzonych zadań. Zajęcia przez nią prowadzone były ciekawe i inspirujące. Szybko nawiązała kontakt z uczniami. Była lubiana przez uczniów i nauczycieli.

ZESPÓŁ SZKÓŁ PRYWATNYCH SIGMA
Urszula Włodarczyk - ZnanyLekarz.pl

Zapisz się do naszego newslettera aby zawsze być na bieżąco!

FreshMail.pl
 

Newsletter

FreshMail.pl